SLUNÍČKA VÁNOČNÍ BESÍDKA 14.12.17

Zveme Vás dne 14.12.2017 ve čtvrtek  na Vánoční Besídku dětí  ze staršího oddělení sluníček s posezením a zdobením perníčků.

Přij´dte prosím s vánoční náladou a společně s dětmi si vytvoříme v předvánočním shonu příjemnou vánoční atmosféru.

Těší se p. učitelky PAVLA  a HANČA

BERUŠKY MIKULÁŠSKÁ BESÍDKA 5.12.17

zveme Vás na Mikulášskou besídku třídy Berušek to je mladšího oddělení pouze, dne 5.12.2017 v 15 hodin.

Příjde i Mikuláš.

Těší se kolektiv MŠ.

USPÁVÁNÍ BROUČKŮ 25.10.2017

VÁŽENÍ RODIČE,

VE STŘEDU PO PRŮVODU BUDEME USPÁVAT STATEČNÉ BROUČKY V MŠ.

PROSÍM NAHLASTE NÁM , KDO SE BUDE ÚČASTNIT USPÁVÁNÍ.

ZDRAVÍME ČMELDA A BRUNDA

DĚKUJEME VŠEM ZA KRÁSNÉ VÝTVORY PODZIMNÍČKŮ. VŠECHNY JSOU NÁDHERNÉ, NÁPADITÉ A ORIGINÁLNÍ.

VE ČTVRTEK 19.10. SE USKUTEČNILO KRAJSKÉ HODNOCENÍ  MÍSTNÍ KNIHOVNY, ČLENOVÉ KOMISE BYLI NADŠENI VAŠÍ KREATIVITOU A ZÁROVEŇ CELKOVOU VÝZDOBOU MŠ.

MOC VÁM VŠEM DĚKUJEME.

P. ŘEDITELKA HANKA

PODZIMNÍ AKTIVITY

UŽ NASTÁVÁ PODZIM

nastává nám krásný čas podzimu a s ním i tradiční podzimní aktivity.

Naší každoroční aktivitkou je TVORBA PODZIMNÍČKŮ z přírodnin s rodiči. Opět se těšíme na vaši kreativitu  a nápady, co s dětmi vymyslíte a přineste do školky.  Váše výtvory nám prosím předávejte od pondělka  16.10.  2017 do MŠ . z těchto vašich podzimníčků uděláme opět hezkou výstavu  v celém areálu mš – hlavně venku, aby mohli posloužit a svítit při průvodu  BROUČKŮ.

20.10. 2017 – proběhne u nás v mš DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ  -  kde se příjdou podívat p. učitelky z jiných mateřských škol a budeme moc rády, kdzž naší školku vyzdobíme vašimi výrobky. KAŽDÝ ROK JSOU NÁÁÁDHERNÉ A VELMI NÁPADITÉ.

Další hezkou aktivitou je POCHOD BROUČKŮ  spojený s uspáváním broučků v naší MŠ. Stateční broučči můžou přespat bez maminky v Mateřské škole s paní učitelkami. Akce je naplánovana na 25.10. 2017.

Mějte krásný podzim.

P. učitelky Hanka, Pavla, Jitka, Jana

Číslo účtu- školné

Číslo účtu pro placení školného