Focení 2017

Milí rodiče,

Věnujte prosím pozornost následujícím datům.

5.6. proběhne třídní focení. Oblečení dle volby.

8.6. proběhne foceni předškoláků na tablo. Budeme mít zapůjčené kostýmy. Jen prosím přivedte dítě do MŠ.

Děkujeme za spolupráci.

BAZÁRKOVÝ DEN 14.6.

BAZÁRKOVÝ DEN SE USKUTEČNÍ 14.6.

Tato akce bude spojena s oslavou DNE OTCŮ

ČAS 15:00- 18:00

KDE : V MŠ VIDČE NA ŠKOLNÍ ZAHRADĚ

PROČ ? Jde nám o podporu recyklace v rámci našeho programu ekoškola.

OBČERSTVENÍ K DISPOZICI

Máte doma přebytečné oblečení po odrostlých dětech, kterého se chcete zbavit efektivní cestou ? Prodat či vyměnit za velikosti které potřebujete?

Děti nám strašně rychle odrůstají- proč kupovat nové když můžeme recyklovat a zároveň šetřit přírodu? Přidejte se k našemu bazárku, který proběhne v červnu v naší mateřské škole Vidče na školní zahradě ve spolupráci s knihovnou.

Jak to bude probíhat?

Doma si připravte oblečení- zboží tak ať je vhodné a čisté, popřípadě nalepte cenovky.

Své zboží si bude prodávat každý sám, popřípadě ve dvojicích, dostanete stůl.

Prosím zaregistrujte se na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , pošlete krátký email, že máte zájem prodat. Bude to pro nás jednodužší vědět, kolik nachystat prodejních stánků.

Prodávat můžete cokoliv dětského, hračky oblečení, trojkolky, pomůcky, kočárek apod.

Poplatek není žádný.

Občerstvení bude zajištěno, uvítáme i malé příspěvky z Vašich stran, např. jednohubky buchtu apod.

Budeme se těšit na Vaši účast.

Zaměstnanci MŠ Vidče.

DEN OTCŮ 14.6.

DEN OTCŮ SE USKUTEČNÍ 14.6.

SRANDA A ŠPEKÁČKY

ČAS 15:00- 18:00

Na tatínky se take nesmí zapomínat

A proto Vás zveme na odpoledne , kde budeme slavit naše skvělé hrdiny tatínky.

Na taťky čeká překvapení ve formě plnění úkolů a závodů. A nakonec voňavé špekáčky a p*vo??? :O!!

Tato akce bude spojena s BAZÁRKEM, kde máte možnost přeprodat Vaše staré a nepotřebné dětské oblečení které Vám Vaše dítě už odrostlo. Zájemci o prodej, prosím hlaste se u P.Parks na emailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ., připravíme Vám stoly.Více v rubrice BAZÁREK.

Výtěžek je Váš, je na Vás zda oblečení prodáte, vyměníte nebo darujete. Jde nám o podporu recyklace v pramci našeho programu ekoškola. Těšíme se na Vás!

DEN MATEK= BESÍDKA

DEN MATEK

STARŠÁCI OSLAVÍ Den našich zlatých maminek letos o něco později k vůli organizačním okolnostem. Stanovili jsme ho na pátek 19.května.

Maminky se můžou těšit na vystoupení dětiček a uděláme si posezení na zahradě s občerstvením.

DEN ZEMĚ 2017

DEN ZEMĚ 2017 OSLAVÍME 25.5.NA ŠKOLNÍ ZAHRADĚ.

Pro děti je připraven program ve spolupráci se ZŠ Vidče.

Plavání

Rodiče,

Bazén probíhá od  18.4.2018 . Jezdíme  kolem 11.30 z mš  - a vracíme se kolem 14.00.

Prosím noste 250.- na dopravu autobusem.

Sebou: větší osušku, plavky, čepici.

Brýle raději ne – pokud jsou děti zvyklé, tak jim to nabalte, ale není to třeba. Mýdlo, sprcháče, taky raději nechejte doma, máme zkušenost při tom fofru, že zůstávají stejně v batohu anebo je někde zapomenou.

Moooc děkujeme a těšíme se!!!

Jinak jim určitě do batohu dejte  - dobrútku, pitíčko. Odpolední svačinku bereme vždy sebou.