Zápis do ZŠ Vidče na rok 2018/2019

Zápis předškoláků do 1.třídy základní školy Vidče proběhne dne 11.dubna 2018.

S sebou rodný list dítěte.

Zápis do MŠ Vidče na školní rok 2018/2019

Zápis do mateřské školy Vidče na rok 2018/2019 proběhne dne 16.května 2018 od 9:00 do 15:00 hodin.

Potřebný je k zápisu rodný list dítěte a lékařská prohlídka potvrzující způsobilost dítěte k nastoupení do mateřské školy.

Formulář pro lékařské potvrzení je možné vyzvednout v mateřské škole od 15.4.2018.

MEZINÁRODNÍ DEN DĚTÍ 2018

1.ČERVNA OSLAVÍME S DĚTMI JEJICH DEN VÝLETEM DO SEMETÍNA.

VÝLETU SE ZŮČASTNI CELÁ ŠKOLKA.

ODJEZD v 8:30 od mateřské školy.Oběd bude v mateřské škole odhlášen a děti budou mít zajištěný oběd na místě.

SEMETÍN JE HÁJENKA U VSETÍNA A ZDE BUDE PRO DĚTI PŘIPRAVEN PŘÍRODOVĚDNÝ PROGRAM.

NÁVRAT OKOLO 14 hodin.

Komu bývá špatně, nachystejte dětem kinedryl.

Děkujeme za spolupráci

ŠKOLA V PŘÍRODĚ 2018

Škola v přírodě 2018 proběhne květen 28.- 31. 2018 jako každoročně na Hlaváčkách.

Zakončena bude akce ve čtvrtek pochodem z Hlaváčků do MŠ a následně si uděláme zahradní oslavu.

V pátek následující den se jede na výlet do Semetína.

OSLAVA DNE ZEMĚ 24.4.

NA DUBEN PŘIPRAVUJEME OPĚT AKCI

DEN ZEMĚ.

Oslava proběhne dne 24.4. ve spolupráci s Videčskou knihovnou a se ZŠ devátou třidou.

Pokud bude přát počasí, akce proběhne na naší Ekozahradě, v případě nepříznivého počasí se oslava pžesune do prostor místní knihovny.

Ráno zahájí oslavu pan starosta a pro děti bude připraven program ve formě plnění úkolů a ověřování znalostí naplňujících témata ekoškoly.

Odpoledne Zveme Ekotým a širokou večejnost na  zahradní oslavu s občerstvením a špekáčky.

KARNEVAL Únor 2018

7.2. máme v mateřské škole karneval, obě třídy. Bude to den jako každý jiný, jen dopoledne plné her a soutěží v maskách.

Připravte prosím dětem nějakou masku.