Poděkování rodičům loňských předškoláků a všem kteří se podíleli.

Milí rodiče, děkujeme Vám za krasný dárek který jsme obdrželi na konci školního roku.

Pobyt ve wellness na Lanterně ve Velkých Karlovicích byl opravdu luxusní, relaxační a my jsme si ho náramně užily. Konečně naše parta bez shonu a jen v dospěláckém seskupení. Ticho, klid, peeling, sauny, páry, masáže, vířivky a relax v křesílkách s úžasnýcm výhledem na přírodu.

Po relaxačním odpoledni nás čekalo 4 chodové menu, které nás svými názvy trochu vyděsilo ale nakonec jsme museli uznat že to byla večeře pro labužníky. Lanýžová pomazánka, tygří kreveta, dýňová polévka s capuccinovou pěnou, jelení hřbet s celerovým pyré, zauzené kachní prosciutto, lišky na másle,  omáčka z portského vína, fava fazole, pošírovaná hruška… toť jen malé nahlédnutí k našemu večernímu  stolu, ukázka laskomin které nám byly přínášeny a servírovány jak na královský stůl.

Péče a píle učitelek i ostatních zaměstnanců je nekončící, děkujeme Vám, že nás oceňujete.

Váš Tým MŠ Vidče