Děti ze staršího oddělení byly v únoru zaneprázdněny nácvikem hudebně komediálního vystoupení s názvem POPELÁŘI. Vystoupení jsme nacvičovali do soutěže Mateřinka, která se koná co druhý rok. Oblastní kolo probíhá ve Valašském Meziříčí a je to soutěž mezi školičkami o nejhezčí a nejvtipnější vystoupení. Naše letošní vystoupení je poučným příběhem o tom jak se mají lidé v přírodě chovat a že třídit odpady může být i zábava. Pořídili jsme si do MŠ krásné popelnice na hraní, pořádáme závody v jízdě v popelnici, hod pet lahví do popelnice, popelnice taky může sloužit jako hudební nástroj či domeček.  Jako Ekoškola jsme vymysleli toto video nejen pro vystoupení, ale také jako osvětu o Ekoškole a reprezentaci naší MŠ a toho co děláme. Doufáme, že naše video začne kolovat po světě, a bude ukazovat všem že s velkými změnami se má začínat u malých věcí a s malými dětmi, neboť právě z nich vyroste nová zodpovědná generace.


👍 Sdílejte dále: